Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
vasárnap
|
Naturtex-SZTE Szedeák – Marso Nyíregyháza KK NBI kosárlabda mérkőzés
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű – Debreceni HK U16 jégkorong mérkőzés
|
02
hétfő
|
Naturtex-SZTE Szedeák – Marso Nyíregyháza KK NBI kosárlabda mérkőzés
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
03
kedd
|
Naturtex-SZTE Szedeák – Marso Nyíregyháza KK NBI kosárlabda mérkőzés
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
18:00 Pick – Túrkeve OSB kézilabda mérkőzés
|
04
szerda
|
20:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Marso Nyíregyháza KK NBI kosárlabda mérkőzés
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
15:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Marso Nyíregyháza KK U21 kosárlabda mérk
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Marso Nyíregyháza KK NBI kosárlabda mérkőzés
|
05
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
06
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
07
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
11:00 Tiszavirág Szeged Diapolo - Szolnok OB I vízilabda mérkőzés
13:30 Szegedi KE - -PVSK junior kosárlabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – Tatabánya NBI kézilabda mérkőzés
|
08
vasárnap
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
08:00 ERIMA Leány Gyerekbajnokság
08:00 Téli Teremkézilabda Kupa
10:00 SZVPS – MTK gyermek, ifi, serdülő vízilabda mérkőzés
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű – Pesterzsébeti Farkasok U12 jégkorong mérkőzés
|
09
hétfő
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
10
kedd
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
18:00 Pick - -Orosháza OSB kézilabda mérkőzés
|
11
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
18:00 KSZSE – Békéscsaba OSB kézilabda mérkőzés
18:30 Tiszavirág Szeged Diapolo–Kaposvári VK OB I vízilabda m.
|
12
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
15:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Jászberényi KSE KK U21 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Jászberényi KSE KK NBI kosárlabda mérkőzés
|
13
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
14
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
11:00 SZVPS Serdülő Vidékbajnokság
14:00 Szeged KKSE – DVSC TVP ifi kézilabda mérkőzés
14:30 Floratom Szeged AC Probart II – Apagy SE asztalitenisz NBI
16:00 Pick II – Algyő NBI/B kézilabda mérkőzés
16:00 Szeged KKSE – DVSC TVP junior kézilabda mérkőzés
17:00 SZVPS – Békéscsaba OBI/B vízilabda mérkőzés
18:00 Szeged KKSE – DVSC-TVP NBI kézilabda mérkőzés
18:00 Tisza Volán Szegedi Vízmű – HK Beostar szerb I. oszt. jégkorong mérkőzés
|
15
vasárnap
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
08:00 Téli Teremkézilabda Kupa
11:00 Floratom Szeged AC Probart I – Nyírbátori ASE asztalitenisz extra liga
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű – Miskolci Jegesmedvék B U12 jégkorong mérkőzés
14:00 Pick II – NEKA ifi kézilabda mérkőzés
16:00 Szeged KE – Százhalombatta kadett kosárlabda mérkőzés
|
16
hétfő
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
17
kedd
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
17:00 Tisza Volán Szegedi Vízmű - HK Vitéz szerb I oszt. jégkorong mérkőzés
|
18
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
19
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
20
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
13:00 SZKKKSE – Fehérvár KC ifi kézilabda mérkőzés
15:00 SZKKKSE – Fehérvár KC junior kézilabda mérkőzés
18:00 Szeged KKSE – Fehérvár KC NBI kézilabda mérkőzés
|
21
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
09:00 SZVPS Gyermek Vidékbajnokság
10:00 SZVPS Gyermek Vidékbajnokság
11:00 Floratom Szeged AC Probart I – Pénzügyőr SE I asztalitenisz extra liga
16:00 Szeged KE – Szolnok NBI/B kosárlabda mérkőzés
18:00 Tiszavirág Szeged Diapolo - FTC OBI vízilabda mérkőzés
19:30 SZVPS – Neptum OBI/B vízilabda mérkőzés
|
22
vasárnap
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
17:00 SZVPS – Miskolc gyermek, ifi, serdülő vízilabda mérkőzés
19:00 MOL-Pick Szeged - Aalborg Handball BL kézilabda mérkőzés
|
23
hétfő
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
24
kedd
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
25
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
26
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
27
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
13:00 Nemzetközi Kerekesszékes Rögbi Verseny
|
28
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
08:00 Nemzetközi Kerekesszékes Rögbi Verseny
08:00 Téli Teremkézilabda Kupa
09:00 Nemzetközi Kerekesszékes Rögbi Verseny
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű – UTE 2002 U14 jégkorong mérkőzés
14:00 SZEOL SC – Erzsébeti SMTK NBIII labdarúgó mérkőzés
18:00 Tiszavirág Szeged Diapolo – Valdor Szentes OB I vízilabda mérkőzés
|
Bejelentkezés