Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Alba Fehérvár NBI kosárlabda mérkőzés
|
02
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
18:00 Pick II – Kisvárda KC OSB kézilabda mérkőzés
|
03
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
04
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
06:00 Kutyaterápiás verseny
11:00 USC Tanárképző Szeged – Makó II megye III labdarúgó mérkőzés
16:00 SZKE – Szombathely NB I/B kosárlabda mérkőzés
19:00 FK 1899 Szeged – Makó megye I labdarúgó mérkőzés
|
05
vasárnap
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
06:00 Kutyaterápiás verseny
10:00 SZVPS – Cegléd gyermek, ifi, serdülő vízilabda mérkőzés
|
06
hétfő
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
|
07
kedd
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
|
08
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Egis Körmend NBI kosárlabda mérkőzés
|
09
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
18:00 Pick – Balmazújváros KK OSB kézilabda mérkőzés
|
10
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
|
11
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
11:00 SZVPS – Angyalföldi SI OBI/B vízilabda mérkőzés
14:30 Floratom Szeged AC Probart II. - ATSK Szeged asztalitenisz NBI
16:30 SZEOL SC – Bajai LSE NB III labdarúgó mérkőzés
|
12
vasárnap
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
09:00 Bozsik Alközponti Torna
11:00 Szegedi AK – ST. Mihály FC NB I női labdarúgó mérkőzés
11:00 SZVPS – Vác gyermek vízilabda mérkőzés
12:00 SZKE – TFSE NBI /B kosárlabda mérkőzés
15:00 SZKE – Pécs kadett kosárlabda mérkőzés
|
13
hétfő
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
|
14
kedd
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
09:00 III. kcs. fiú kézilabda megyei döntő
|
15
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
18:00 KSZSE – Balmazújváros OSB kézilabda mérkőzés
|
16
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
|
17
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
|
18
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
09:00 Bozsik Alközponti Torna
09:00 KSZSE Erima U13 Kézilabda Torna
11:00 Floratom Szeged AC Probart I. - Celldömölki VSE Swietelsky -Wewalk asztalitenisz extra liga
17:00 Szegedi Nagy Mulatós
|
19
vasárnap
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
08:00 KSZSE U7 Szivacskézilabda Torna
08:30 NIVEA FITTNES TOUR 2015
11:00 Floratom Szeged AC Probart – Nyírbátor asztalitenisz extra liga
14:00 Pick – Orosháza NB I/B kézilabda mérkőzés
16:00 KSZSE – Gödi SE NB I/B kézilabda mérkőzés
17:00 USC Tanárképző Szeged – Csongrád megye III labdarúgó mérkőzés
18:00 KSZSE – Gödi SE junior kézilabda mérkőzés
|
20
hétfő
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
19:00 SZTE EHÖK SE – RÁBA ETO II-Dunakeszi NBII futsal mérkőzés
|
21
kedd
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
18:15 Tiszavirág Szefged Diapolo - FTC OBI vízilabda mérkőzés
|
22
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
|
23
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
Kutyaterápiás verseny
14:00 Interregionális Kupa
14:00 Interregionális Kupa
|
24
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
16:00 Kutyaterápiás verseny
|
25
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
09:00 Kikelet Kupa
09:00 KSZSE Erima U11 Kézilabda Torna
11:00 Bozsik Alközponti Torna
14:30 Floratom Szeged AC Probart II. - SZERVA ASE Szécsény asztalitenisz NBI
17:00 SZEOL SC – Bölcskei SE NB III labdarúgó mérkőzés
|
26
vasárnap
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
14:00 Pick Szeged II – Nyíregyháza NBI/B kézilabda mérkőzés
17:00 USC Tanárképző Szeged – Kiszombor megye III labdarúgó mérkőzés
|
27
hétfő
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
28
kedd
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
29
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
30
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
18:00 Pick – Nyíregyháza OSB kézilabda mérkőzés
|
Bejelentkezés