Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
vasárnap
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
16:00 KSZSE – Nyíradony VVTK NBI/B kézilabda mérkőzés
|
02
hétfő
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
19:00 SZTE EHÖK SE – Maglódi TC NBII futsal mérkőzés
|
03
kedd
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
04
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
05
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
06
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
07
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
09:00 Tour de SzegedBike - Öreg Kőrössy gyalogos teljesítménytúragyalogos
11:00 SZVPS -YBL WPC OBI/B vízilabda mérkőzés
13:00 SZTE EHÖK SE – HVSC OBI/B vízilabda mérkőzés
13:30 SZTE EHÖK SE – YBL WPC OBI/B vízilabda mérkőzés
20:00 SZTE Összegyetemi Bál
|
08
vasárnap
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
10:00 SZVPS Vidékbajnokság
16:00 Szeged KE – NKE KTK-DSE NBI/B kosárlabda mérkőzés
|
09
hétfő
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
10
kedd
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
11
szerda
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
18:30 Tiszavirág Szeged Diapolo - Hannover EK vízilabda mérkőzés
|
12
csütörtök
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
13
péntek
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
14
szombat
|
Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
11:00 SZVPS Vidékbajnokság
11:00 Mini Torna B
13:30 SZEOL SC – Pénzügyőr SE NBIII labdarúgó mérkőzés
19:00 MOL-Pick Szeged – IFK Kristianstad BL kézilabda mérkőzés
|
15
vasárnap
|
20:00 Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
11:00 Floratom Szeged AC Probart II. - Jászkun Volán SC Kft. Szolnok asztalitenisz NBI
11:00 SZVPS – Eger gyermek, serd., ifi vízilabda mérkőzés
12:30 Tisza volán Szegedi Vízmű-Gepárd JE U12 jégkorong mérkőzés
13:00 Szegedi AK – ASTRA NBI labdarúgó mérkőzés
15:15 Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC U20 kosárlabda mérkőzés
16:00 KSZSE – Inárcs-Örkény KC NBI/B kézilabda mérkőzés
16:00 Floratom Szeged AC Probart I. - Békési TE asztalitenisz extra liga
18:00 Natutex-SZTE-Szedeák – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
16
hétfő
|
19:00 SZTE EHÖK SE - Covritas NBII futsal mérkőzés
|
17
kedd
|
|
18
szerda
|
|
19
csütörtök
|
|
20
péntek
|
|
21
szombat
|
10:00 Rugby Magyar Kupa
13:00 SZTE EHÖK SE – Kaposvár OBI/B vízilabda mérkőzés
18:00 Tisza Volán -Szegedi Vízmű - HK Vojvodina felnőtt jégkorong mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – B. Braun Gyöngyös NBI kézilabda mérkőzés
|
22
vasárnap
|
13:30 Szeged KE – DEAC NBI/B kosárlabda mérkőzés
16:00 MOL-Pick Szeged U23 – Balassagyarmat NBI/B kézilabda mérk.
16:00 SZKKSE – Füzesabony NBI/B kézilabda mérkőzés
|
23
hétfő
|
|
24
kedd
|
|
25
szerda
|
|
26
csütörtök
|
|
27
péntek
|
|
28
szombat
|
09:00 Amatőr Küzdősport Gála
11:15 Tisza Volán Szegedi Vízmű - Pesterzsébeti HC BU14 jégkorong mérkőzés
18:00 Tisza Volán Szegedi Vízmű - NS Starts (SRB) felnőtt jégkoorng mérkőzés
|
29
vasárnap
|
16:00 SZKKSE – KSZSE NBI/B kézilabda mérkőzés
|
30
hétfő
|
19:00 SZTE EHÖK SE- Csenger NBII futsal mérkőzés
|
Bejelentkezés