Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
vasárnap
|
13:30 SZKE – Kecskeméti TE NB I/B kosárlabda mérkőzés
|
02
hétfő
|
19:00 SZTE EHÖK SE – Nagykáta NBI/B futsal mérkőzés
|
03
kedd
|
|
04
szerda
|
|
05
csütörtök
|
|
06
péntek
|
18:00 SZKE – DVTK NB I/B kosárlabda mérkőzés
|
07
szombat
|
09:00 ERIMA U13 Kézilabda Torna
10:00 Senior Atlétikai Verseny
11:00 SZTE EHÖK SE – Ceglédi Vasutas SE OBI/B vízilabda mérkőzés
14:00 Fit World Gorillák Rugby Club – KARC rugby mérkőzés
16:30 ContiTech Szeged-Diapolo – BVSC OBI vízilabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – Csurgói KK NBI kézilabda mérkőzés
|
08
vasárnap
|
09:00 ERIMA U7, U8 Kézilabda Torna
15:00 Pick Szeged – Lajosmizse junior kézilabda mérkőzés
17:00 Pick Szeged – Lajosmizse NB I/B kézilabda mérkőzés
17:30 SZEOL SC – Komlói Bányász NB III labdarúgó mérkőzés
|
09
hétfő
|
|
10
kedd
|
|
11
szerda
|
17:30 SZVPS – Vasas gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
|
12
csütörtök
|
|
13
péntek
|
|
14
szombat
|
15:00 Pick Szeged – Törökszentmiklós junior kézilabda mérkőzés
17:00 Pick Szeged – Törökszentmiklós NB I/B kézilabda mérkőzés
|
15
vasárnap
|
10:00 SZVPS – Tatabánya gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
16:00 KSZSE – Kispesti NKK NB I/B kézilabda mérkőzés
18:00 KSZSE – Kispesti NKK junior kézilabda mérkőzés
|
16
hétfő
|
19:00 SZTE EHÖK SE – Kincsem Lovaspark SE NBII futsal mérkőzés
|
17
kedd
|
|
18
szerda
|
18:00 KSZSE – Kőröstarcsa OSB mérkőzés
|
19
csütörtök
|
18:00 Pick Szeged – Tatabánya ifj. kézilabda mérkőzés
|
20
péntek
|
|
21
szombat
|
09:00 ERIMA U9 Kézilabda Torna
10:00 Rugby 7-es Torna
11:00 SZVPS – DVSC OBI/B vízilabda mérkőzés
15:00 MOL-Pick Szeged – MVM Veszprém NBI kézilabda mérkőzés
|
22
vasárnap
|
18:00 SZEOL SC – Bp. Honvéd II. NB III labdarúgó mérkőzés
|
23
hétfő
|
|
24
kedd
|
|
25
szerda
|
19:30 SZVPS – Ceglédi Vasutas SE OBI/B vízilabda mérkőzés
|
26
csütörtök
|
|
27
péntek
|
11:00 SZVPS – Kaposvár gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
|
28
szombat
|
08:00 Országos tanulmányi verseny - döntő
11:00 SZVPS – MTK OBI/B vízilabda mérkőzés
|
29
vasárnap
|
|
30
hétfő
|
|
31
kedd
|
|
Bejelentkezés