Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
kedd
|
|
02
szerda
|
|
03
csütörtök
|
|
04
péntek
|
16:00 SZKKSE - FTC ifj. kézilabda mérkőzés
18:00 SZKKSE - FTC NBI/B kézilabda mérkőzés
|
05
szombat
|
15:15 Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – MAFC U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – MAFC NBI kosárlabda mérkőzés
|
06
vasárnap
|
10:00 SZVPS – Szombathely serd, gyremek, ifi vízilabda mérkőzések
|
07
hétfő
|
19:00 SZTE EHÖK SE – Újpesti Futsal Club NBII futsal mérkőzés
|
08
kedd
|
|
09
szerda
|
|
10
csütörtök
|
|
11
péntek
|
|
12
szombat
|
15:15 Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – Sopron KC U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – Sopron KC NBI kosárlabda mérkőzés
|
13
vasárnap
|
16:00 Pick Szeged – Kondoros junior kézilabda mérkőzés
18:00 Pick Szeged – Kondoros NBII kézilabda mérkőzés
|
14
hétfő
|
|
15
kedd
|
15:30 Pick Szeged – Cegléd ifj. kézilabda mérkőzés
18:00 Pick Szeged – Cegléd NBI kézilabda mérkőzés
|
16
szerda
|
|
17
csütörtök
|
|
18
péntek
|
|
19
szombat
|
17:00 Karolina Gimnázium és a Dugonics András Piarista Gimnázium szalagavató bál
|
20
vasárnap
|
11:00 SZVPS – Tatabánya serd, gyremek, ifi vízilabda mérkőzések
13:00 Szeged KE – Aluinv. DVTK Miskolc NBI/B kosárlabda mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – Jászberényi KSE U20 kosárlabda mérkőzés
|
21
hétfő
|
19:00 SZTE EHÖK SE – UFC Gyömrő NBII futsal mérkőzés
|
22
kedd
|
|
23
szerda
|
18:30 Contitech Szeged-Diapolo – Pécs OBI vízilabda mérkőzés
|
24
csütörtök
|
19:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű SC-Pesterzsébeti HC U18.
|
25
péntek
|
|
26
szombat
|
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű SC-MAC B U14 jégkorong mérkőzés
18:15 MOL-Pick Szeged - IFK Kristianstad BL kézilabda mérkőzés
|
27
vasárnap
|
18:00 ContiTech Szeged _Diapolo – Racionet Honvéd MK vízilabda mérkőzés
|
28
hétfő
|
|
29
kedd
|
|
30
szerda
|
|
Bejelentkezés