Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
vasárnap
|
|
02
hétfő
|
|
03
kedd
|
|
04
szerda
|
15:30 SZKKSE – Érd MK kézilabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – KTE-Duna-Aszfalt NBI/B kosárlabda mérkőzés
19:30 Naturtex-SZTE Szedeák – KTE-Duna-Aszfalt U20 kosárlabda mérkőzés
|
05
csütörtök
|
|
06
péntek
|
17:00 Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola szalagavató ünnepség
|
07
szombat
|
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák – Szolnoki Olaj KK U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Szolnoki Olaj KK NBI/B kosárlabda mérkőzés
|
08
vasárnap
|
|
09
hétfő
|
|
10
kedd
|
|
11
szerda
|
18:00 Tisza Volán Szegedi Vízmű SC-Dunaújvárosi Acálbikák U16 jégkorong mérkőzés
|
12
csütörtök
|
19:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű SC-Debreceni HK U18 jégkorong mérkőzés
|
13
péntek
|
09:00 Diákolimpiai kézilabda területi elődöntő
|
14
szombat
|
11:00 SZVPS Vidékbajnokság
12:30 Tisza Volán SC – Egerszegi Titánok U14 jégkorong mérkőzés
18:00 SZTE Gyakorló Gimnázium szalagavató ünnepség
|
15
vasárnap
|
12:30 Tisza Volán SC – DVTK Jegesmedvék „B” U16 jégkorong mérkőzés
|
16
hétfő
|
|
17
kedd
|
|
18
szerda
|
|
19
csütörtök
|
|
20
péntek
|
|
21
szombat
|
09:00 Bestbyte Kupa
12:30 Tisza Volán SC Szegedi Vízmű – Vasas SC „B” (U12) jégkorong mérkőzés
13:00 Vizvári – Serdülő Vízilabda Kupa
17:30 Szeged KE - Szolnoki MÁV SE NBI/B kosárlabda mérkőzés
18:00 Contitech Szeged-Diapolo – OSC OBI vízilabda mérkőzés
22:00 Jégpályák éjszakája
|
22
vasárnap
|
08:00 Utánpótlás kézilabda torna
08:00 Titkos Lajos Röplabda Emlékverseny
09:00 Pickball U10 fiú kézilabda torna
10:00 Lemhényi - Ifjúsági Vízilabda Kupa
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű SC- Gepárd JE U16 jégkorong mérkőzés
|
23
hétfő
|
|
24
kedd
|
|
25
szerda
|
|
26
csütörtök
|
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák – PVSK-PANNONPOWER U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – PVSK-PANNONPOWER NBI/B kosárlabda mérkőzés
|
27
péntek
|
09:00 Nemzetközi Kosárlabda Torna U17
10:00 Kori olimpia
|
28
szombat
|
Nemzetközi Kosárlabda Torna U17
09:00 Napfény„ Szeged Kupa Jégtánc Verseny
14:00 Vidékbajnokság
|
29
vasárnap
|
14:00 Nemzetközi Kosárlabda Torna U17
09:00 Vidékbajnokság
|
30
hétfő
|
|
31
kedd
|
|
Bejelentkezés