Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
szerda
|
|
02
csütörtök
|
|
03
péntek
|
14:00 14. Tisza Kupa Nemzetközi Gyorskorcsolya Verseny
|
04
szombat
|
07:30 14. Tisza Kupa Nemzetközi Gyorskorcsolya Verseny
09:00 Szeged Kupa Röplabda Utánpótlás Torna
09:30 Vidékbajnokság
16:00 ContiTech szeged-Diapolo - Eger OBI vízilabda mérkőzés
17:30 MOL-Pick Szeged – HC PPD Zagreb BL kézilabda mérkőzés
|
05
vasárnap
|
07:30 14. Tisza Kupa Nemzetközi Gyorskorcsolya Verseny
09:00 Szeged Kupa Röplabda Utánpótlás Torna
09:00 4. Szeged Grand Prix amatőr asztalitenisz verseny
10:00 SZVPS – DVSE gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
12:00 MOL-Pick Szeged – Kunszentmárton junior kézilabda mérkőzés
14:00 MOL-Pick Szeged – Kunszentmárton NBII kézilabda mérkőzés
15:00 SZKKSE – Nyíradony junior kézilabda mérkőzés
18:00 SZKKSE – Nyíradony NBI/B kézilabda mérkőzés
|
06
hétfő
|
|
07
kedd
|
|
08
szerda
|
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű SC – HC kiskőrös U16 jégkorong mérkőzés
|
09
csütörtök
|
|
10
péntek
|
|
11
szombat
|
09:00 Szeged Kupa Röplabda Utánpótlás Torna
10:00 KSZSE – Szent István SE junior kézilabda mérkőzés
11:45 KSZSE – Szent István SE NBI/B kézilabda mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák – Atomerőmű SE U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Atomerőmű SE NBI kosárlabda mérkőzés
|
12
vasárnap
|
08:00 I. Intenzív Aerobik Nap
10:00 SZVPS – BVSC gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
10:00 Tavaszi diák ülőröplabda torna
13:30 Szeged KE – NKE SE NB I/B kosárlabda mérkőzés
|
13
hétfő
|
|
14
kedd
|
18:00 Pick Szeged – Mezőkövesd kiemelt serdülő kézilabda mérkőzés
19:00 Goodvill Pharma Szegedi Vízmű SC – MAC Budapest „B” (U16)
|
15
szerda
|
|
16
csütörtök
|
16:30 Pick Szeged – Mezőkövesd ifi kézilabda mérkőzés
18:45 Goodvill Pharma Szegedi Vízmű SC – Gepárd JE U14
|
17
péntek
|
|
18
szombat
|
09:00 Vidékbajnokság
12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – KMH (U18)
15:00 ContiTech Szeged-Diapolo-FTC OBI vízilabda mérkőzés
15:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Vasas SC(U14)
17:00 ICE – Nemzetközi Kulturális Est
|
19
vasárnap
|
09:00 Erima U8, U9 Kézilabda Torna
10:00 SZVPS – Honvéd gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Debreceni HK „B”(U12)
15:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű SC – Ifj. Ocskai Gábor JA B U16 jégkorong mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák – Vasas Akadémia U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Vasas Akadémia NBI kosárlabda mérkőzés
|
20
hétfő
|
|
21
kedd
|
|
22
szerda
|
18:45 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Pesterzsébeti HC (U12)
|
23
csütörtök
|
|
24
péntek
|
|
25
szombat
|
10:00 Floratom Szeged AC Probart II. - Egri COOP SC asztalitenisz NBI
10:30 OBII-es vízilabda forduló
12:00 Pick Szeged – Makó junior kézilabda mérkőzés
14:00 Pick Szeged – Makó NB II kézilabda mérkőzés
16:00 SZKKSE – Hajdúnánás junior kézilabda mérkőzés
18:00 SZKKSE – Hajdúnánás NBI/B kézilabda mérkőzés
|
26
vasárnap
|
12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű SC – HC Kiskőrös (U16)
13:00 Szeged KE – DEAC NB I/B kosárlabda mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák – Kaposvári Kosárlabda Klub U20 kosárlabda mérkőzés
16:00 Pick Szeged – Nyíregyháza NBI//B kézilabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Kaposvári Kosárlabda Klub NBI kosárlabda mérkőzés
|
27
hétfő
|
|
28
kedd
|
|
29
szerda
|
18:45 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Ferencvárosi TC (U16) jégkorong mérkőzés
|
30
csütörtök
|
|
31
péntek
|
|
Bejelentkezés