Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
csütörtök
|
|
02
péntek
|
16:00 Naturtex-SZTE Szedeák – KTE-Duna Aszfalt U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – KTE-Duna Aszfalt kosárlabda edző mérkőzés
|
03
szombat
|
11:00 ContiTech Szeged-Diapolo – AVUS OBI vízilabda mérkőzés
|
04
vasárnap
|
10:00 SZVPS – OSC serd., gyermek, ifi vízilabda mérkőzés
14:00 Serdülő II. osztály Pick Szeged-Nyíregyháza
18:00 Pick Szeged – Nyíregyháza NBI/B kézilabda mérkőzés
|
05
hétfő
|
|
06
kedd
|
|
07
szerda
|
|
08
csütörtök
|
|
09
péntek
|
09:00 XV. Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya verseny
|
10
szombat
|
XV. Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya verseny
11:00 Vidékbajnokság
18:00 SZKKSE – Nyíradony NBI/B kézilabda mérkőzés
|
11
vasárnap
|
17:00 XV. Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya verseny
08:00 2. Intenzív Aerobic Nap
09:00 Vidékbajnokság
|
12
hétfő
|
20:00 FC Junior Sport – Mórahalom VSE NBIII futsal mérkőzés
|
13
kedd
|
|
14
szerda
|
09:00 Pingvin Rally
|
15
csütörtök
|
19:00 Retro show
|
16
péntek
|
|
17
szombat
|
11:00 Vidékbajnokság
|
18
vasárnap
|
08:00 Szeged Grand Slam amatőr asztalitenisz verseny
09:00 Sziki teljesítménytúra
09:00 Pickball utánpótlás torna
11:00 SZVPS – DVSC serd., gyermek, ifi vízilabda mérkőzés
|
19
hétfő
|
|
20
kedd
|
|
21
szerda
|
09:00 Mezei futóverseny
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák – Kaposvári KK U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Kaposvári KK NBI kosárlabda mérkőzés
|
22
csütörtök
|
08:00 Víz Világnapja
|
23
péntek
|
08:00 Rapid Sakk Verseny
10:00 SZVPS – UVSE serd., gyermek, ifi vízilabda mérkőzés
|
24
szombat
|
11:00 Vidékbajnokság
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely NBI kosárlabda mérkőzés
|
25
vasárnap
|
09:00 Vidékbajnokság
15:00 SZVPS – FTC serd., gyermek, ifi vízilabda mérkőzés
|
26
hétfő
|
|
27
kedd
|
|
28
szerda
|
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák – Alba Fehérvár U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Alba Fehérvár NBI kosárlabda mérkőzés
|
29
csütörtök
|
|
30
péntek
|
09:00 Ifjúsági Boccia Bajnokság
|
31
szombat
|
|
Bejelentkezés