Rendezvénynaptár 2019. február Kategória:
01
péntek
13:00 SZKE – Baja junior kosárlabda mérkőzés
02
szombat
09:00 Triplex Kupa 10:30 Gyermekbajnokság 11:00 Floratom Szeged AC - Celldömölki VSE Swietelsky extra liga 15:00 Floratom Szeged AC II. - KSI NBI 18:00 Tömörkény István Gimnázium szalagavató ünnepsége 18:00 szeged VE - A-HID OSC Újbuda OBI/B mérkőzés
03
vasárnap
09:00 FA kupa amatőr verseny 10:00 Serdülő kosárlabda torna 11:00 SZVPS-Debrecen gyermek, ifi, serdülő vízilabda mérkőzés 12:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Dunaújvárosi Acélbikák (U16) mérkőzés 18:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Hevület OBII mérkőzés
04
hétfő
05
kedd
08:30 V-VI. kcs. fiú kosárlabda ’B’ diákolimpiai bajnokság 18:00 Pick Szeged – Békés ifjúsági kézilabda mérkőzés 18:30 Pick Szeged - Balatonfüred NBI
06
szerda
15:00 SZKE – Miskolci Vadmacskák serdülő kosárlabda mérkőzés
07
csütörtök
08
péntek
13:00 SZKE – Debrecen junior kosárlabda mérkőzés 15:15 Naturtex-SZTE Szedeák - Alba Fehérvár U20 18:00 Naturtex-SZTE Szedeák - Alba Fehérvár NBI
09
szombat
08:00 Futsal Torna 10:00 Fitt Family - Vizes hétvége 16:00 Pick Szeged – Békés serdülő kézilabda mérkőzés 19:00 Omega - Tűzvihar
10
vasárnap
10:00 Fitt Family - Vizes hétvége 14:00 SZKE – ELTE-Fortis NB I/B kosárlabda mérkőzés 18:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-KMH SE OBII jégkorong mérkőzés
11
hétfő
09:00 V-VI. kcs. fiú röplabda ’B’ diákolimpiai bajnokság 14:30 SZKE – Cegléd junior kosárlabda mérkőzés
12
kedd
09:00 V-VI. kcs. leány röplabda ’B’ diákolimpiai bajnokság 17:00 MOL-Pick Szeged - Mezőkövesd MK
13
szerda
20:00 POOL NIGHT
14
csütörtök
15
péntek
16
szombat
12:00 Szilánk céges labdarúgó torna 12:00 Jégkorong torna U10''C'' 17:00 SZKKSE – Vasas NB I/B kézilabda mérkőzés 18:00 Szeged VE-Dunakanyar Waterpolo OBI
17
vasárnap
08:00 Kispályás labdarúgó torna 10:00 SZVPS-BVSC gyermek, ifi, serdülő vízilabda mérkőzés 12:00 Jégkorong torna U08''C'' 17:00 MOL-PICK SZEGED - HC Motor Zaporozhye BL
18
hétfő
19
kedd
20
szerda
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-MAC Budapest B U16 jégkorong mérkőzés 18:00 KSZSE – Hajdúnánás serdülő kézilabda mérkőzés
21
csütörtök
19:00 Koncz Zsuzsa - Így volt szép...
22
péntek
23
szombat
11:00 Floratom Szeged AC - Komló Sport Kft. extra liga 14:00 Pick Szeged – Békéscsabai BDSK NB II kézilabda mérkőzés 15:00 Floratom Szeged AC II. - BVSC-Zugló II. 15:00 Farsang a jégen 16:00 KSZSE – HNKC serdülő kézilabda mérkőzés 18:00 KSZSE – HNKC NB II kézilabda mérkőzés
24
vasárnap
09:00 Pick U14 I. oszt. bajnokság 09:00 Floratom ARV amatőr asztalitenisz verseny 10:00 SZVPS-UVSE gyermek, ifi, serdülő vízilabda mérkőzés 16:00 KSZSE – HNKC ifjúsági kézilabda mérkőzés
25
hétfő
09:00 V-VI. kcs. leány röplabda ’B’ diákolimpiai bajnokság
26
kedd
18:00 MOL-Pick Szeged - FTC NBI 18:00 Pick Szeged- Ózd ifjúsági kézilabda mérkőzés
27
szerda
18:00 KSZSE – Szigetszentmiklós ifjúsági kézilabda mérkőzés
28
csütörtök
Szegedsport.hu | © 2013.
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó: