Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
péntek
|
13:00 SZKE – Baja junior kosárlabda mérkőzés
|
02
szombat
|
09:00 Triplex Kupa
10:30 Gyermekbajnokság
11:00 Floratom Szeged AC - Celldömölki VSE Swietelsky extra liga
15:00 Floratom Szeged AC II. - KSI NBI
18:00 Tömörkény István Gimnázium szalagavató ünnepsége
18:00 szeged VE - A-HID OSC Újbuda OBI/B mérkőzés
|
03
vasárnap
|
09:00 FA kupa amatőr verseny
10:00 Serdülő kosárlabda torna
11:00 SZVPS-Debrecen gyermek, ifi, serdülő vízilabda mérkőzés
12:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Dunaújvárosi Acélbikák (U16) mérkőzés
18:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Hevület OBII mérkőzés
|
04
hétfő
|
|
05
kedd
|
08:30 V-VI. kcs. fiú kosárlabda ’B’ diákolimpiai bajnokság
18:00 Pick Szeged – Békés ifjúsági kézilabda mérkőzés
18:30 Pick Szeged - Balatonfüred NBI
|
06
szerda
|
15:00 SZKE – Miskolci Vadmacskák serdülő kosárlabda mérkőzés
|
07
csütörtök
|
|
08
péntek
|
13:00 SZKE – Debrecen junior kosárlabda mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák - Alba Fehérvár U20
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák - Alba Fehérvár NBI
|
09
szombat
|
08:00 Futsal Torna
10:00 Fitt Family - Vizes hétvége
16:00 Pick Szeged – Békés serdülő kézilabda mérkőzés
19:00 Omega - Tűzvihar
|
10
vasárnap
|
10:00 Fitt Family - Vizes hétvége
14:00 SZKE – ELTE-Fortis NB I/B kosárlabda mérkőzés
18:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-KMH SE OBII jégkorong mérkőzés
|
11
hétfő
|
09:00 V-VI. kcs. fiú röplabda ’B’ diákolimpiai bajnokság
14:30 SZKE – Cegléd junior kosárlabda mérkőzés
|
12
kedd
|
09:00 V-VI. kcs. leány röplabda ’B’ diákolimpiai bajnokság
17:00 MOL-Pick Szeged - Mezőkövesd MK
|
13
szerda
|
20:00 POOL NIGHT
|
14
csütörtök
|
|
15
péntek
|
|
16
szombat
|
12:00 Jégkorong torna U10''C''
12:00 Szilánk céges labdarúgó torna
17:00 SZKKSE – Vasas NB I/B kézilabda mérkőzés
18:00 Szeged VE-Dunakanyar Waterpolo OBI
|
17
vasárnap
|
08:00 Kispályás labdarúgó torna
10:00 SZVPS-BVSC gyermek, ifi, serdülő vízilabda mérkőzés
12:00 Jégkorong torna U08''C''
17:00 MOL-PICK SZEGED - HC Motor Zaporozhye BL
|
18
hétfő
|
|
19
kedd
|
|
20
szerda
|
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-MAC Budapest B U16 jégkorong mérkőzés
18:00 KSZSE – Hajdúnánás serdülő kézilabda mérkőzés
|
21
csütörtök
|
19:00 Koncz Zsuzsa - Így volt szép...
|
22
péntek
|
|
23
szombat
|
11:00 Floratom Szeged AC - Komló Sport Kft. extra liga
14:00 Pick Szeged – Békéscsabai BDSK NB II kézilabda mérkőzés
15:00 Floratom Szeged AC II. - BVSC-Zugló II.
15:00 Farsang a jégen
16:00 KSZSE – HNKC serdülő kézilabda mérkőzés
18:00 KSZSE – HNKC NB II kézilabda mérkőzés
|
24
vasárnap
|
09:00 Floratom ARV amatőr asztalitenisz verseny
09:00 Pick U14 I. oszt. bajnokság
10:00 SZVPS-UVSE gyermek, ifi, serdülő vízilabda mérkőzés
16:00 KSZSE – HNKC ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
25
hétfő
|
09:00 V-VI. kcs. leány röplabda ’B’ diákolimpiai bajnokság
|
26
kedd
|
18:00 MOL-Pick Szeged - FTC NBI
18:00 Pick Szeged- Ózd ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
27
szerda
|
18:00 KSZSE – Szigetszentmiklós ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
28
csütörtök
|
|
Bejelentkezés