Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
péntek
|
12:00 16.Tisza Kupa Nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya verseny
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Pécsi VSK-VEOLIA U20 mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Pécsi VSK-VEOLIA NBI mérkőzés
|
02
szombat
|
08:00 16.Tisza Kupa Nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya verseny
18:00 Szeged VE - Switelsky Békéscsaba OBI/B vízilabda mérkőzés
|
03
vasárnap
|
08:00 16.Tisza Kupa Nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya verseny
10:00 SZVPS – Pécs gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
17:00 MOL-Pick Szeged - HC PPD Zagreb BL kézilabda mérkőzés
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – KMH SE U16 jégkorong mérkőzés
|
04
hétfő
|
08:30 III. kcs. leány kézilabda diákolimpia
|
05
kedd
|
|
06
szerda
|
09:00 Kézilabda utánpótlás kiválasztó
16:00 Szeged Grosics Akadémai U15 – Szeged Grosics Akadémia U14 labdarúgó edzőmérkőzés
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – SZJA 2006 U14 jégkorong mérkőzés
|
07
csütörtök
|
08:30 III. kcs. leány kézilabda diákolimpia
18:00 Pick Szeged II – Mizse KC ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
08
péntek
|
19:00 Majka Aréna Show
|
09
szombat
|
09:00 Szeged-Grosics Akadémia U15 - Szeged Grosics Akadémia U14 labdarúgó edzőmérkőzés
10:00 SZEOL SC – Csengele KSE megyei U18 női labdarúgó mérkőzés
12:00 Szeol SC – Marosmenti UFC edzőmérkőzés
12:00 FKSE – Tigrisek Csongrádi KSE ifjúsági kézilabda mérkőzés
12:30 FK 1899 Szeged – DAFC U19 labdarúgó mérkőzés
14:00 Pick Szeged – Tigrisek Csongrádi KSE NB II kézilabda mérkőzés
14:30 FK 1899 Szeged – SZVSE megyei I labdarúgó mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend U20 kosárlabda mérkőzés
17:00 SZKKSE- Hajdúnánás SK NB I/B kézilabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend NBI kosárlabda mérkőzés
|
10
vasárnap
|
08:00 Szeged Kupa Utánpótlás Röplabda Torna
10:00 Szeged Grosics Akadémia - Karcag U12 labdarúgó mérkőzés
10:00 SZVPS – Szentes gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
11:00 Interliga
12:00 Szeged Grosics Akadémia - Karcag U13 labdarúgó mérkőzés
12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – UTE „B” U16 jégkorong mérkőzés
14:30 Kiskundorozsma ESK II – Maros Menti UFC megye IV labdarúgó mérkőzés
|
11
hétfő
|
08:30 III. kcs. fiú kosárlabda diákolimpia
|
12
kedd
|
08:30 III. kcs leány kézilabda diákolimpia
|
13
szerda
|
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 KSZSE – Malév SC kézilabda serdülő mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt NBI kosárlabda mérkőzés
20:00 POOL NIGHT
|
14
csütörtök
|
|
15
péntek
|
|
16
szombat
|
10:00 Szeged- Grosics Akadémia – Baja U12 labdarúgó mérkőzés
11:00 SZEOL SC - HFC U17 labdarúgó edzőmérkőzés
12:00 Szeged- Grosics Akadémia – Baja U13 labdarúgó mérkőzés
18:00 KSZSE – Gyulasport NKFT. NB II kézilabda mérkőzés
|
17
vasárnap
|
10:00 Szeged Grosics Akadémia – Mórahalom U17 labdarúgó mérkőzés
12:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Debreceni Hoki Klub U12 jégkorong mérkőzés
12:00 Szeged Grosics Akadémia – Mórahalom U19 labdarúgó mérkőzés
13:45 MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém NBI kézilabda mérkőzés
18:00 KSZSE-Kispest NKK-ESMTK ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
18
hétfő
|
08:30 V-VI. kcs. fiú röplabda ’B’ diákolimpiai bajnokság
|
19
kedd
|
08:00 III. kcs. fiú kézilabda megyei döntő diákolimpia
17:30 SZVPS – FTC gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
18:00 Pick Szeged – Nyíregyháza ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
20
szerda
|
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-Óbuda Hockey Academy U16 jégkorong mérkőzés
|
21
csütörtök
|
09:00 III. kcs. leány kézilabda diákolimpia
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Dunaújvárosi Acélbikák B U14 jégkorong mérkőzés
18:00 Pick Szeged II – Székács KE ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
22
péntek
|
09:00 III. kcs. leány kosárlabda megyei döntő
10:00 Víz világnapja az Anna Fürdőben
|
23
szombat
|
09:30 Bozsik torna
10:00 Bombázók – Maros-menti UFC U18 női labdarúgó mérkőzés
12:00 FKSE – Kondorosi KK ifjúsági kézilabda mérkőzés
13:00 FK 1899 Szeged – Bordány SK megyei U19 labdarúgó mérkőzés
13:00 Kiskundorozsmai ESK – Kisteleki TE megyei U19 labdarúgó mérkőzés
15:00 Kiskundorozsmai ESK – M.FOCi Kft. megyei I.o. labdarúgó mérkőzés
15:00 FK 1899 Szeged – Bordány SK megye I labdarúgó mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – TF-BP-Serco U20 kosárlabda mérkőzés
16:00 Pick Szeged – Nyíregyháza serdülő kézilabda mérkőzés
18:00 Szeged VE - Ceglédi VSE OBI/B vízilabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – TF-BP-Serco NBI kosárlabda mérkőzés
|
24
vasárnap
|
08:00 Sziki teljesítménytúra
09:00 Szeged-Grosics Akadémia – Maros-menti UFC U14 labdarúgó mérkőzés
09:00 Szeged Grand Slam amatőr asztalitenisz verseny
09:00 Pick utánpótlás torna
10:00 SZEOL SC – Csongrád TSE megyei U14 labdarúgó mérkőzés
11:00 Szeged-Grosics Akadémia – Maros-menti UFC U15 labdarúgó mérkőzés
11:30 SZEOL SC – Bordány SK megyei U18 női labdarúgó mérkőzés
12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Egerszegi Titánok U16 jégkorong mérkőzés
13:00 Kiskundorozsmai ESK - Apátfalva U17 labdarúgó mérkőzés
14:00 SZKE – Kanizsa VMSE NB I/B kosárlabda mérkőzés
15:00 Kiskundorozsmai ESK II- Fábiánsebestyén megye IV. labdarúgó mérkőzés
17:00 Kenguru kosárlabda bajnokság
19:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű - Lehel HC OBII jégkorong mérkőzés
|
25
hétfő
|
09:00 Megyei röplabda diákolimpiai bajnokság
|
26
kedd
|
09:00 III. kcs fiú kosárlabda diákolimpiai bajnokság
|
27
szerda
|
|
28
csütörtök
|
09:00 III. kcs fiú kosárlabda diákolimpiai megyei döntő
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – DVTK Jegesmedve B U14 jégkorong mérkőzés
|
29
péntek
|
15:00 FK 1899 Szeged – Maros menti UFC megyei labdarúgó mérkőzés
15:30 Kiskundorozsmai ESK – KSE Balástya labdarúgó mérkőzés
|
30
szombat
|
08:00 Szivacskézilabda torna
10:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U17 labdarúgó mérkőzés
10:00 SZEOL SC – Sárréti Gyöngyhalász U17 labdarúgó mérkőzés
10:30 Gyermekbajnokság III
12:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U19 labdarúgó mérkőzés
12:00 SZEOL SC – Sárréti Gyöngyhalász U19 labdarúgó mérkőzés
12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – KASI USE U14 jégkorong mérkőzés
17:00 SZKKSE – Gödi SE NB I/B kézilabda mérkőzés
18:30 Szeged VE-ASI DSE OBI/B merkozes
|
31
vasárnap
|
09:00 Gyermekbajnokság III
09:00 Szeged-Grosics Akadémia – Kiskunhalas U12 labdarúgó mérkőzés
10:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U14 labdarúgó mérkőzés
11:00 Floratom Szeged AC - Szerva ASE Szécsény asztalitenisz extra liga
12:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U15 labdarúgó mérkőzés
14:00 Fit World – Esztergom NBI rögbi mérkőzés
15:00 Floratom Szeged AC II. - Szerva ASE Szécsény II. asztalitenisz NBI
17:00 MOL-Pick Szeged - Orlen Wisla Plock BL kézilabda mérkőzés
|
Bejelentkezés