Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
hétfő
|
|
02
kedd
|
|
03
szerda
|
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű - FTC U16 jégkorong mérkőzés
18:00 KSZSE – Debreceni Sportcentrum KN serdülő kézilabda mérkőzés
|
04
csütörtök
|
|
05
péntek
|
|
06
szombat
|
09:00 Szivacskézilabda
10:00 SZEOL SC – Szentesi Kinizsi SZITE megyei U18 női labdarúgó m.
10:00 Bombázók – Nagymágocs női U18 labdarúgó mérkőzés
11:00 Szeged VE - Debrecen OBI/B vízilabda mérkőzés
12:00 SZEOL SC – Apátfalva SC megyei U17 labdarúgó mérkőzés
14:30 Kiskundorozsmai ESK – DAFC Szeged U19 labdarúgó mérkőzés
16:30 Kiskundorozsmai ESK – SZVSE megye I labdarúgó mérkőzés
18:00 Spanyolország Válogatottja (felnőtt) – Vasas SC jégkorong edzőmérkőzés
18:00 A nagy szegedi retro fesztivál
18:00 KSZSE – Mezőtúri AFC Syngenta NB II kézilabda mérkőzés
|
07
vasárnap
|
01:30 A nagy szegedi retro fesztivál
09:00 Szeged Grosics Akadémia – DAFC Szeged U14 labdarúgó mérkőzés
10:00 Bozsik torna
10:00 SZVPS – Szolnok gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
11:00 Szeged Grosics Akadémia – DAFC Szeged U15 labdarúgó mérkőzés
12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű - KMH SE Warriors (U14) jégkorong mérkőzés
13:00 Kiskundorozsma ESK– Mocorgó UFC U17 labdarúgó mérkőzés
14:00 Pick Szeged – Makó KC NB II kézilabda mérkőzés
16:00 KSZSE – DVSC KKFT. II. ifjúsági kézilabda mérkőzés
16:30 Kiskundorozsma ESK II – Ópusztaszer megye IV. labdarúgó mérkőzés
|
08
hétfő
|
14:00 Bozsik torna
|
09
kedd
|
|
10
szerda
|
16:00 SZEOL SC – L-IT SZEAC megyei U14 labdarúgó mérkőzés
17:30 SZVPS - AVUS gyermek vízilabda mérkőzés
|
11
csütörtök
|
|
12
péntek
|
15:30 Kiskundorozsmai ESK – Maros-menti UFC U14 labdarúgó mérkőzés
15:30 FK 1899 Szeged – HFC megyei U14 labdarúgó mérkőzés
15:30 FK 1899 Szeged – HFC megyei U14 labdarúgó mérkőzés
|
13
szombat
|
08:00 Utánpótlás jégkorong torna
09:00 Bozsik Fesztivál
09:00 SZEOL SC – Kisteleki TE megyei U17 labdarúgó mérkőzés
09:30 Kenguru U11 Bajnokság
11:00 Floratom Szeged AC – HED LAND SE Mezőberény extra liga
11:00 SZEOL SC – Gyulasport U17 labdarúgó mérkőzés
13:00 SZEOL SC – Gyulasport U19 labdarúgó mérkőzés
14:30 FK 1899 Szeged – Mindszenti SC megyei U19 labdarúgó mérkőzés
15:00 KSZSE – Makói KC NB II kézilabda mérkőzés
16:30 FK 1899 Szeged – Székkutas TC megyei I.o. labdarúgó mérkőzés
17:00 ICE
|
14
vasárnap
|
08:00 Kenguru U11 Bajnokság
08:00 Utánpótlás jégkorong torna
08:00 Tavaszi hajtás- kerékpáros teljesítménytúra
09:00 Tavasz Open amatőr asztalitenisz verseny
10:00 SZEOL SC – Orosházi MTK-ULE 1913 U14 labdarúgó mérkőzés
10:00 Szeged- Grosics Akadémia – HFC U14 labdarúgó mérkőzés
12:00 KSZSE – Eszterházy SC serdülő kézilabda mérkőzés
12:00 SZEOL SC – Orosházi MTK-ULE 1913 U15 labdarúgó mérkőzés
12:00 Szeged- Grosics Akadémia – HFC U15 labdarúgó mérkőzés
14:00 Fit World - Kecskemét NB I rögbi mérkőzés
14:00 KSZSE – Eszterházy SC ifjúsági kézilabda mérkőzés
14:00 Szeged – Grosics Akadémia – Gyula U12 labdarúgó mérkőzés
15:30 Szeged – Grosics Akadémia – Gyula U13 labdarúgó mérkőzés
16:00 SZKE – Tatai SE NB I/B kosárlabda mérkőzés
|
15
hétfő
|
|
16
kedd
|
18:00 Pick Szeged – Balmazújváros ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
17
szerda
|
11:00 SZEOL SC – Mocorgó UFC Mindszent megyei U17 labdarúgó mérkőzés
20:00 pool night
|
18
csütörtök
|
10:00 Szeged -Grosics Akadémia – Békéscsaba U17 labdarúgó mérkőzés
10:30 Mercedes-Benz Gyár Kupa Nemzetközi Utánpótlás Vízilabda Torna
11:00 SZEOL SC - Békéscsabai NLSC megyei U18 labdarúgó mérkőzés
12:00 Szeged-Grosics Akadémia – Békéscsaba U19 labdarúgó mérkőzés
|
19
péntek
|
10:30 Mercedes-Benz Gyár Kupa Nemzetközi Utánpótlás Vízilabda Torna
15:00 Kiskundorozsmai ESK - Maroslele U17 labdarúgó mérkőzés
|
20
szombat
|
08:00 Utánpótlás jégkorong torna
09:30 Mercedes-Benz Gyár Kupa Nemzetközi Utánpótlás Vízilabda Torna
10:00 Bombázók – Székkutas megyei U18 női labdarúgó mérkőzés
15:00 Kiskundorozsmai ESK – FK 1899 Szeged megyei U19 labdarúgó mérkőzés
16:00 Pick Szeged – Balmazújváros serdülő kézilabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged - Vecsési SE NBI kézilabda mérkőzés
|
21
vasárnap
|
08:00 Utánpótlás jégkorong torna
17:00 Kiskundorozsmai ESK II – Maroslele megyei IV. o. labdarúgó mérkőzés
|
22
hétfő
|
|
23
kedd
|
|
24
szerda
|
18:00 KSZSE – BVSC-Zugló serdülő kézilabda mérkőzés
|
25
csütörtök
|
18:00 Pick Szeged II – Hajdúböszörmény ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
26
péntek
|
16:00 Kiskundorozsmai ESK – Üllési SE megyei U14 labdarúgó mérkőzés
16:00 SZEOL SC – Bordány SK megyei U14 labdarúgó mérkőzés
|
27
szombat
|
08:00 Utánpótlás jégkorong torna
09:00 Bozsik torna
10:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U17 labdarúgó mérkőzés
10:00 Kikelet Kupa
12:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U19 labdarúgó mérkőzés
15:00 Kiskundorozsmai ESK - Csongrád megyei U17 labdarúgó mérkőzés
|
28
vasárnap
|
08:00 Utánpótlás jégkorong torna
10:00 Szeged- Grosics Akadémia - L-IT Szeac U14 labdarúgó mérkőzés
10:00 SZEOL SC – HFC U14 labdarúgó mérkőzés
11:00 Szeged VE - YBL WPC OBI/B vízilabda mérkőzés
12:00 SZEOL SC – HFC U15 labdarúgó mérkőzés
12:00 Szeged- Grosics Akadémia - L-IT Szeac U14 labdarúgó mérkőzés
14:00 KSZSE – Mikolik Sport School Kft. ifjúsági kézilabda mérkőzés
14:00 SZVPS – AVUS gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
18:00 KSZSE – Bácsalmási PVSE NB II kézilabda mérkőzés
|
29
hétfő
|
15:00 Bozsik torna
|
30
kedd
|
18:00 Pick Szeged – Dabas ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
Bejelentkezés