Rendezvénynaptár 2019. május Kategória:
01
szerda
10:00 Sziki Grill Party
02
csütörtök
03
péntek
16:30 FK 1899 Szeged – Csongrád TSE U14 labdarúgó mérkőzés 17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35 18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Kaposvári KK NBI kosárlabda mérkőzés
04
szombat
09:00 Röplabda U13 Torna 09:00 ISUS BBQ & Sports Day
05
vasárnap
09:00 Röplabda U13 Torna 10:00 FK 1899 Szeged – Szentesi Kinizsi U17 labdarúgó mérkőzés 19:00 MOL-Pick Szeged - HC Vardar BL kézilabda mérkőzés
06
hétfő
10:00 SZEOL SC – Kiskundorozsmai ESK megyei U17 labdarúgó mérk 15:00 SZEOL SC -HFC megyei U18 női labdarúgó mérkőzés 17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +45
07
kedd
08
szerda
09
csütörtök
10
péntek
12:00 Szeged-Grosics Akadémia – Szeged-Grosics Akadémia ’A’ U14 labdarúgó mérkőzés 14:00 Szeged-Grosics Akadémia – Szeged-Grosics Akadémia ’A’ U15 labdarúgó mérkőzés 16:00 SZEOL SC – Szentesi Kinizsi SZITE megyei U14 labdarúgó mérk 16:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35 16:30 Kiskundorozsmai ESK – Röszke SK megyei U14 labdarúgó mérk. 18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – TF Budapest NBI kosárlabda mérkőzés
11
szombat
09:00 Küzdősport Gála 10:00 SZEOL SC – Marosmenti UFC U17 labdarúgó mérkőzés 10:00 Szeged-Grosics Akadémia – Cegléd U12 labdarúgó mérkőzés 12:00 SZEOL SC – Marosmenti UFC U19 labdarúgó mérkőzés 12:00 Szeged-Grosics Akadémia - Cegléd U13 labdarúgó mérkőzés 12:00 FKSE Algyő – Kiskunhalas serdülő kézilabda mérkőzés 14:00 Kiskundorozsmai ESK – FK 1899 Szeged megyei U17 mérkőzés 14:00 Sziki Filmzenés Lounge 14:00 FKSE Algyő – Kiskunhalas ifi kézilabda mérkőzés 15:00 FK 1899 Szeged – UTC U19 labdarúgó mérkőzés 16:00 SZKKSE – Orosházi NKC NBI/B kézilabda mérkőzés 17:00 SZKE – MTK NB I/B kosárlabda mérkőzés 17:00 FK 1899 Szeged – UTC megyei I.o. labdarúgó mérkőzés 18:00 Nemzetek Csatája Küzdősport Gála
12
vasárnap
08:00 City Kupa amatőr asztalitenisz verseny 09:00 SZEOL SC – Kiskundorozsmai ESK megyei U18 labdarúgó mérk. 09:00 Redbull Neymar Jr5 10:00 SZVPS – Vasas gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 11:00 SZEOL SC – L-IT Szeac U14 labdarúgó mérkőzés 13:00 SZEOL SC – L-IT Szeac U15 labdarúgó mérkőzés 16:00 Pick Szeged – Békéscsaba NB II kézilabda mérkőzés
13
hétfő
14:00 Bozsik torna 15:00 Bozsik torna 17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +45
14
kedd
18:00 MOL-Pick Szeged – Csurgói KK NBI kézilabda mérkőzés 18:00 Pick Szeged – Pler ifi kézilabda mérkőzés
15
szerda
17:00 Bombázók – HFC U18 női labdarúgó mérkőzés 21:00 Pool Night
16
csütörtök
18:00 Pick Szeged II – Dunakeszi Ifj. kézilabda mérkőzés
17
péntek
16:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35 17:00 FK 1899 Szeged – Szeol SC megyei U14 labdarúgó mérkőzés 17:30 SZEOL SC - MAROS-MENTI UFC M. U-17 mérkőzés
18
szombat
09:00 Csongrád Megyei Kosárlabda Bajnokság 09:00 Senior dobóverseny 09:00 Bozsik fesztivál 10:00 SZKE ’A’ – Szolnoki Sportcentrum ’A’ U14 kosárlabda mérkőzés 11:00 Floratom Szeged AC – Győri Elektromos Vasas SK asztalitenisz extra liga 13:00 SZKE Gazellák – Szolnoki Sportcentrum ’A’ U14 kosárlabda mérkőzés 15:00 Floratom Szeged AC II – Félegyházi ASI asztalitenisz NBI 15:00 Kiskundorozsmai ESK – Bordány megyei U19 labdarúgó mérk. 16:00 Pick Szeged – PLER serdülő kézilabda mérkőzés 17:00 Szeged VE – Kanizsa OBI/B vízilabda mérkőzés 17:00 Kiskundorozsmai ESK – Bordány megyei I.o. labdarúgó mérk. 18:00 KSZSE – Felföldi István SE NB II kézilabda mérkőzés 18:00 Naturtex SZTE Szedeák-TF Budapest NBI kosárlabda mérkőzés
19
vasárnap
10:00 SZVPS – Eger gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 10:00 FK 1899 Szeged – Csongrád TSE U17 labdarúgó mérkőzés 10:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U14 labdarúgó mérk. 12:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U15 labdarúgó mérkózés 14:00 KSZSE – Balmazújvárosi NNK serdülő kézilabda mérkőzés 15:00 Guardians – Kaposvár Hornets amerikai labdarúgó mérkőzés 16:00 KSZSE – Balmazújvárosi NNK ifj. kézilabda mérkőzés
20
hétfő
17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +45
21
kedd
22
szerda
09:00 Kengurul
23
csütörtök
10:00 III.-IV. kcs. röplabda diákolimpia országos elődöntő
24
péntek
14:00 SzegedSport 300 Spartan 16:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35 18:00 Sziki Gitár Szalon(na)
25
szombat
09:00 SZEOL SC - L-IT SZEAC M. női U-18 mérkőzés 09:00 Röplabda U11 Torna 09:00 Szeged Napi Sárkányhajó Viadal 09:00 Fitt Family Evezős Kihívás 09:00 SzegedSport 300 Spartan 10:00 Bombázók – Szentmihály U18 női labdarúgó mérkőzés 11:00 SZEOL SC-DAFC SZEGED U-17 mérkőzés 13:00 SZEOL SC – DAFC Szeged U19 labdarúgó mérkőzés 15:00 FK 1899 Szeged – Szentesi Kinizsi U19 labdarúgó mérkőzés 15:00 Kiskundorozsmai ESK – HFC II U19 labdarúgó mérkőzés 17:00 Kiskundorozsmai ESK – HFC II megyei I.o. labdarúgó mérkőzés 17:00 FK 1899 Szeged - Szentesi Kinizsi megyei I.o labdarúgó mérkőzés. 18:00 Naturtex SZTE Szedeák-TF Budapest NBI kosárlabda mérkőzés
26
vasárnap
09:00 SZEOL SC-FK 1899 SZEGED M. U-17 mérkőzés 09:00 Szegedsport Open 2019 09:00 SzegedSport 300 Spartan 10:00 Fitt Family Kosaras Kihívás 10:00 Szeged- Grosics Akadémia – Maros-menti UFC U17 labdarúgó mérkőzés 11:00 SZEOL SCC - SZEGED-GROSICS "A" U-14 mérkőzés 12:00 Szeged- Grosics Akadémia – Maros-menti UFC U19 labdarúgó mérkőzés 13:00 SZEOL SC -SZEGED-GROSICS "A" U-15 mérkőzés 14:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U12 labdarúgó mérkőzés 15:30 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U13 labdarúgó mérkőzés 18:00 MOL-PICK SZEGED-Telekom Veszprém NBi kézilabda mérkőzés
27
hétfő
15:00 Bozsik torna 17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +45
28
kedd
11:00 Szeged VE - YBL WPC OBI/B vízilabda mérkőzés
29
szerda
06:00 Nyílt nap a BOSU Centerben és Városi Konditeremben 09:00 Kihívás napja
30
csütörtök
31
péntek
14:00 80-as évek lounge 16:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35 18:00 Sziki Gitár Szalon(na)
Szegedsport.hu | © 2013.
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó: