Rendezvénynaptár 2019. március Kategória:
01
péntek
12:00 16.Tisza Kupa Nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya verseny 15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Pécsi VSK-VEOLIA U20 mérkőzés 18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Pécsi VSK-VEOLIA NBI mérkőzés
02
szombat
08:00 16.Tisza Kupa Nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya verseny 18:00 Szeged VE - Switelsky Békéscsaba OBI/B vízilabda mérkőzés
03
vasárnap
08:00 16.Tisza Kupa Nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya verseny 10:00 SZVPS – Pécs gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 17:00 MOL-Pick Szeged - HC PPD Zagreb BL kézilabda mérkőzés 17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – KMH SE U16 jégkorong mérkőzés
04
hétfő
08:30 III. kcs. leány kézilabda diákolimpia
05
kedd
06
szerda
09:00 Kézilabda utánpótlás kiválasztó 16:00 Szeged Grosics Akadémai U15 – Szeged Grosics Akadémia U14 labdarúgó edzőmérkőzés 17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – SZJA 2006 U14 jégkorong mérkőzés
07
csütörtök
08:30 III. kcs. leány kézilabda diákolimpia 18:00 Pick Szeged II – Mizse KC ifjúsági kézilabda mérkőzés
08
péntek
19:00 Majka Aréna Show
09
szombat
09:00 Szeged-Grosics Akadémia U15 - Szeged Grosics Akadémia U14 labdarúgó edzőmérkőzés 10:00 SZEOL SC – Csengele KSE megyei U18 női labdarúgó mérkőzés 12:00 FKSE – Tigrisek Csongrádi KSE ifjúsági kézilabda mérkőzés 12:00 Szeol SC – Marosmenti UFC edzőmérkőzés 12:30 FK 1899 Szeged – DAFC U19 labdarúgó mérkőzés 14:00 Pick Szeged – Tigrisek Csongrádi KSE NB II kézilabda mérkőzés 14:30 FK 1899 Szeged – SZVSE megyei I labdarúgó mérkőzés 15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend U20 kosárlabda mérkőzés 17:00 SZKKSE- Hajdúnánás SK NB I/B kézilabda mérkőzés 18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend NBI kosárlabda mérkőzés
10
vasárnap
08:00 Szeged Kupa Utánpótlás Röplabda Torna 10:00 SZVPS – Szentes gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 10:00 Szeged Grosics Akadémia - Karcag U12 labdarúgó mérkőzés 11:00 Interliga 12:00 Szeged Grosics Akadémia - Karcag U13 labdarúgó mérkőzés 12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – UTE „B” U16 jégkorong mérkőzés 14:30 Kiskundorozsma ESK II – Maros Menti UFC megye IV labdarúgó mérkőzés
11
hétfő
08:30 III. kcs. fiú kosárlabda diákolimpia
12
kedd
08:30 III. kcs leány kézilabda diákolimpia
13
szerda
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt U20 kosárlabda mérkőzés 18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt NBI kosárlabda mérkőzés 18:00 KSZSE – Malév SC kézilabda serdülő mérkőzés 20:00 POOL NIGHT
14
csütörtök
15
péntek
16
szombat
10:00 Szeged- Grosics Akadémia – Baja U12 labdarúgó mérkőzés 11:00 SZEOL SC - HFC U17 labdarúgó edzőmérkőzés 12:00 Szeged- Grosics Akadémia – Baja U13 labdarúgó mérkőzés 18:00 KSZSE – Gyulasport NKFT. NB II kézilabda mérkőzés
17
vasárnap
10:00 Szeged Grosics Akadémia – Mórahalom U17 labdarúgó mérkőzés 12:00 Szeged Grosics Akadémia – Mórahalom U19 labdarúgó mérkőzés 12:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Debreceni Hoki Klub U12 jégkorong mérkőzés 13:45 MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém NBI kézilabda mérkőzés 18:00 KSZSE-Kispest NKK-ESMTK ifjúsági kézilabda mérkőzés
18
hétfő
08:30 V-VI. kcs. fiú röplabda ’B’ diákolimpiai bajnokság
19
kedd
08:00 III. kcs. fiú kézilabda megyei döntő diákolimpia 17:30 SZVPS – FTC gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 18:00 Pick Szeged – Nyíregyháza ifjúsági kézilabda mérkőzés
20
szerda
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-Óbuda Hockey Academy U16 jégkorong mérkőzés
21
csütörtök
09:00 III. kcs. leány kézilabda diákolimpia 17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Dunaújvárosi Acélbikák B U14 jégkorong mérkőzés 18:00 Pick Szeged II – Székács KE ifjúsági kézilabda mérkőzés
22
péntek
09:00 III. kcs. leány kosárlabda megyei döntő 10:00 Víz világnapja az Anna Fürdőben
23
szombat
09:30 Bozsik torna 10:00 Bombázók – Maros-menti UFC U18 női labdarúgó mérkőzés 12:00 FKSE – Kondorosi KK ifjúsági kézilabda mérkőzés 13:00 Kiskundorozsmai ESK – Kisteleki TE megyei U19 labdarúgó mérkőzés 13:00 FK 1899 Szeged – Bordány SK megyei U19 labdarúgó mérkőzés 15:00 Kiskundorozsmai ESK – M.FOCi Kft. megyei I.o. labdarúgó mérkőzés 15:00 FK 1899 Szeged – Bordány SK megye I labdarúgó mérkőzés 15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – TF-BP-Serco U20 kosárlabda mérkőzés 16:00 Pick Szeged – Nyíregyháza serdülő kézilabda mérkőzés 18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – TF-BP-Serco NBI kosárlabda mérkőzés 18:00 Szeged VE - Ceglédi VSE OBI/B vízilabda mérkőzés
24
vasárnap
08:00 Sziki teljesítménytúra 08:00 Kenguru kosárlabda bajnokság 09:00 Szeged Grand Slam amatőr asztalitenisz verseny 09:00 Pick utánpótlás torna 09:00 Szeged-Grosics Akadémia – Maros-menti UFC U14 labdarúgó mérkőzés 10:00 SZEOL SC – Csongrád TSE megyei U14 labdarúgó mérkőzés 11:00 Szeged-Grosics Akadémia – Maros-menti UFC U15 labdarúgó mérkőzés 11:30 SZEOL SC – Bordány SK megyei U18 női labdarúgó mérkőzés 12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Egerszegi Titánok U16 jégkorong mérkőzés 13:00 Kiskundorozsmai ESK - Apátfalva U17 labdarúgó mérkőzés 14:00 SZKE – Kanizsa VMSE NB I/B kosárlabda mérkőzés 15:00 Kiskundorozsmai ESK II- Fábiánsebestyén megye IV. labdarúgó mérkőzés 17:00 Kenguru kosárlabda bajnokság 19:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű - Lehel HC OBII jégkorong mérkőzés
25
hétfő
09:00 Megyei röplabda diákolimpiai bajnokság
26
kedd
09:00 III. kcs fiú kosárlabda diákolimpiai bajnokság
27
szerda
28
csütörtök
09:00 III. kcs fiú kosárlabda diákolimpiai megyei döntő 17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – DVTK Jegesmedve B U14 jégkorong mérkőzés
29
péntek
15:00 FK 1899 Szeged – Maros menti UFC megyei labdarúgó mérkőzés 15:30 Kiskundorozsmai ESK – KSE Balástya labdarúgó mérkőzés
30
szombat
08:00 Szivacskézilabda torna 10:00 SZEOL SC – Sárréti Gyöngyhalász U17 labdarúgó mérkőzés 10:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U17 labdarúgó mérkőzés 10:30 Gyermekbajnokság III 12:00 SZEOL SC – Sárréti Gyöngyhalász U19 labdarúgó mérkőzés 12:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U19 labdarúgó mérkőzés 12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – KASI USE U14 jégkorong mérkőzés 17:00 SZKKSE – Gödi SE NB I/B kézilabda mérkőzés 18:30 Szeged VE-ASI DSE OBI/B merkozes
31
vasárnap
09:00 Gyermekbajnokság III 09:00 Szeged-Grosics Akadémia – Kiskunhalas U12 labdarúgó mérkőzés 10:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U14 labdarúgó mérkőzés 11:00 Floratom Szeged AC - Szerva ASE Szécsény asztalitenisz extra liga 12:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U15 labdarúgó mérkőzés 14:00 Fit World – Esztergom NBI rögbi mérkőzés 15:00 Floratom Szeged AC II. - Szerva ASE Szécsény II. asztalitenisz NBI 17:00 MOL-Pick Szeged - Orlen Wisla Plock BL kézilabda mérkőzés
Szegedsport.hu | © 2013.
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó: