Rendezvénynaptár 2019. április Kategória:
01
hétfő
02
kedd
03
szerda
17:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű - FTC U16 jégkorong mérkőzés 18:00 KSZSE – Debreceni Sportcentrum KN serdülő kézilabda mérkőzés
04
csütörtök
05
péntek
06
szombat
09:00 Szivacskézilabda 10:00 SZEOL SC – Szentesi Kinizsi SZITE megyei U18 női labdarúgó m. 10:00 Bombázók – Nagymágocs női U18 labdarúgó mérkőzés 11:00 Szeged VE - Debrecen OBI/B vízilabda mérkőzés 12:00 SZEOL SC – Apátfalva SC megyei U17 labdarúgó mérkőzés 14:30 Kiskundorozsmai ESK – DAFC Szeged U19 labdarúgó mérkőzés 16:30 Kiskundorozsmai ESK – SZVSE megye I labdarúgó mérkőzés 18:00 A nagy szegedi retro fesztivál 18:00 KSZSE – Mezőtúri AFC Syngenta NB II kézilabda mérkőzés 18:00 Spanyolország Válogatottja (felnőtt) – Vasas SC jégkorong edzőmérkőzés
07
vasárnap
09:00 Szeged Grosics Akadémia – DAFC Szeged U14 labdarúgó mérkőzés 10:00 SZVPS – Szolnok gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 10:00 Bozsik torna 11:00 Szeged Grosics Akadémia – DAFC Szeged U15 labdarúgó mérkőzés 12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű - KMH SE Warriors (U14) jégkorong mérkőzés 13:00 Kiskundorozsma ESK– Mocorgó UFC U17 labdarúgó mérkőzés 14:00 Pick Szeged – Makó KC NB II kézilabda mérkőzés 16:00 KSZSE – DVSC KKFT. II. ifjúsági kézilabda mérkőzés 16:30 Kiskundorozsma ESK II – Ópusztaszer megye IV. labdarúgó mérkőzés
08
hétfő
14:00 Bozsik torna
09
kedd
10
szerda
16:00 SZEOL SC – L-IT SZEAC megyei U14 labdarúgó mérkőzés 17:30 SZVPS - AVUS gyermek vízilabda mérkőzés
11
csütörtök
12
péntek
15:30 FK 1899 Szeged – HFC megyei U14 labdarúgó mérkőzés 15:30 FK 1899 Szeged – HFC megyei U14 labdarúgó mérkőzés 15:30 Kiskundorozsmai ESK – Maros-menti UFC U14 labdarúgó mérkőzés
13
szombat
08:00 Utánpótlás jégkorong torna 09:00 SZEOL SC – Kisteleki TE megyei U17 labdarúgó mérkőzés 09:00 Bozsik Fesztivál 09:30 Kenguru U11 Bajnokság 11:00 Floratom Szeged AC – HED LAND SE Mezőberény extra liga 11:00 SZEOL SC – Gyulasport U17 labdarúgó mérkőzés 13:00 SZEOL SC – Gyulasport U19 labdarúgó mérkőzés 14:30 FK 1899 Szeged – Mindszenti SC megyei U19 labdarúgó mérkőzés 15:00 KSZSE – Makói KC NB II kézilabda mérkőzés 16:30 FK 1899 Szeged – Székkutas TC megyei I.o. labdarúgó mérkőzés 17:00 ICE
14
vasárnap
08:00 Tavaszi hajtás- kerékpáros teljesítménytúra 08:00 Kenguru U11 Bajnokság 08:00 Utánpótlás jégkorong torna 09:00 Tavasz Open amatőr asztalitenisz verseny 10:00 SZEOL SC – Orosházi MTK-ULE 1913 U14 labdarúgó mérkőzés 10:00 Szeged- Grosics Akadémia – HFC U14 labdarúgó mérkőzés 12:00 KSZSE – Eszterházy SC serdülő kézilabda mérkőzés 12:00 SZEOL SC – Orosházi MTK-ULE 1913 U15 labdarúgó mérkőzés 12:00 Szeged- Grosics Akadémia – HFC U15 labdarúgó mérkőzés 14:00 KSZSE – Eszterházy SC ifjúsági kézilabda mérkőzés 14:00 Fit World - Kecskemét NB I rögbi mérkőzés 14:00 Szeged – Grosics Akadémia – Gyula U12 labdarúgó mérkőzés 15:30 Szeged – Grosics Akadémia – Gyula U13 labdarúgó mérkőzés 16:00 SZKE – Tatai SE NB I/B kosárlabda mérkőzés
15
hétfő
16
kedd
18:00 Pick Szeged – Balmazújváros ifjúsági kézilabda mérkőzés
17
szerda
11:00 SZEOL SC – Mocorgó UFC Mindszent megyei U17 labdarúgó mérkőzés 20:00 pool night
18
csütörtök
10:00 Szeged -Grosics Akadémia – Békéscsaba U17 labdarúgó mérkőzés 10:30 Mercedes-Benz Gyár Kupa Nemzetközi Utánpótlás Vízilabda Torna 11:00 SZEOL SC - Békéscsabai NLSC megyei U18 labdarúgó mérkőzés 12:00 Szeged-Grosics Akadémia – Békéscsaba U19 labdarúgó mérkőzés
19
péntek
10:30 Mercedes-Benz Gyár Kupa Nemzetközi Utánpótlás Vízilabda Torna 15:00 Kiskundorozsmai ESK - Maroslele U17 labdarúgó mérkőzés
20
szombat
08:00 Utánpótlás jégkorong torna 09:30 Mercedes-Benz Gyár Kupa Nemzetközi Utánpótlás Vízilabda Torna 10:00 Bombázók – Székkutas megyei U18 női labdarúgó mérkőzés 15:00 Kiskundorozsmai ESK – FK 1899 Szeged megyei U19 labdarúgó mérkőzés 16:00 Pick Szeged – Balmazújváros serdülő kézilabda mérkőzés 18:00 MOL-Pick Szeged - Vecsési SE NBI kézilabda mérkőzés
21
vasárnap
08:00 Utánpótlás jégkorong torna 17:00 Kiskundorozsmai ESK II – Maroslele megyei IV. o. labdarúgó mérkőzés
22
hétfő
23
kedd
24
szerda
18:00 KSZSE – BVSC-Zugló serdülő kézilabda mérkőzés
25
csütörtök
18:00 Pick Szeged II – Hajdúböszörmény ifjúsági kézilabda mérkőzés
26
péntek
16:00 SZEOL SC – Bordány SK megyei U14 labdarúgó mérkőzés 16:00 Kiskundorozsmai ESK – Üllési SE megyei U14 labdarúgó mérkőzés
27
szombat
08:00 Utánpótlás jégkorong torna 09:00 Bozsik torna 10:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U17 labdarúgó mérkőzés 10:00 Kikelet Kupa 12:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U19 labdarúgó mérkőzés 15:00 Kiskundorozsmai ESK - Csongrád megyei U17 labdarúgó mérkőzés
28
vasárnap
08:00 Utánpótlás jégkorong torna 10:00 SZEOL SC – HFC U14 labdarúgó mérkőzés 10:00 Szeged- Grosics Akadémia - L-IT Szeac U14 labdarúgó mérkőzés 11:00 Szeged VE - YBL WPC OBI/B vízilabda mérkőzés 12:00 SZEOL SC – HFC U15 labdarúgó mérkőzés 12:00 Szeged- Grosics Akadémia - L-IT Szeac U14 labdarúgó mérkőzés 14:00 SZVPS – AVUS gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 14:00 KSZSE – Mikolik Sport School Kft. ifjúsági kézilabda mérkőzés 18:00 KSZSE – Bácsalmási PVSE NB II kézilabda mérkőzés
29
hétfő
15:00 Bozsik torna
30
kedd
18:00 Pick Szeged – Dabas ifjúsági kézilabda mérkőzés
Szegedsport.hu | © 2013.
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó: