Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
vasárnap
|
|
02
hétfő
|
|
03
kedd
|
|
04
szerda
|
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Temesvár kosárlabda edzőmérkőzés
|
05
csütörtök
|
|
06
péntek
|
10:00 UP fiú kvalifikációs vízilabda torna
17:30 UP fiú kvalifikációs vízilabda torna
18:00 MOL-Pick Szeged – Sport36-Komló NBI kézilabda mérkőzés
|
07
szombat
|
08:00 Csaba Béla judó emlékverseny
10:00 UP fiú kvalifikációs vízilabda torna
|
08
vasárnap
|
08:00 Határ menti tekerés
09:00 UP fiú kvalifikációs vízilabda torna
15:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Székely Jégkorong Akadémia U18 jégkorong mérkőzés
|
09
hétfő
|
|
10
kedd
|
18:00 MOL-Pick Szeged – Vác NBI kézilabda mérkőzés
18:00 Pick Szeged – Békés ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
11
szerda
|
|
12
csütörtök
|
|
13
péntek
|
16:30 Kiskundorozsmai ESK – Móravárosi Kinizsi megyei U14 m.
|
14
szombat
|
10:00 SZEOL SC – Baks BSE megyei U14 labdarúgó mérkőzés
11:00 Floratom Szeged AC – BVSC-Zugló asztalitenisz extra liga
17:30 MOL-Pick Szeged - Barçelona BL kézilabda mérkőzés
|
15
vasárnap
|
08:00 Amatőr Regionális Asztalitenisz Verseny
16:00 Pick Szeged II – DEAC serdülő kézilabda mérkőzés
|
16
hétfő
|
|
17
kedd
|
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Temesvár kosárlabda edzőmérkőzés
|
18
szerda
|
18:00 KSZSE – Szeghalom serdülő kézilabda mérkőzés
|
19
csütörtök
|
|
20
péntek
|
16:00 Kiskundorozsmai ESK – Zsombó SE megyei u14 labdarúgó m.
|
21
szombat
|
10:00 Kiskundorozsmai ESk – HFC megyei női U19 labdarúgó mérkőzés
14:00 Családi Diáksport nap
14:00 Kiskundorozsmai ESk – FK 1899 Szeged megyei U19 labdarúgó mérkőzés
14:00 Pick Szeged – Mezőtúr NB II kézilabda mérkőzés
16:00 Kiskundorozsmai ESK – Makó FC megyei I.o. labdarúgó mérkőzés
16:00 KSZSE – Szarvasi NKK kézilabda mérkőzés
18:00 PC Trade Szeged – Eszterházy SC kézilabda mérkőzés
|
22
vasárnap
|
10:00 Kiskundorozsmai ESK – Szentei Kinizsi SZITE megyei U17 mérkőzés
11:00 SZEOL SC ’B’ – DAFC Szeged megyei U19 labdarúgó mérkőzés
13:00 SZEOL SC – KSE Balástya megyei női U19 labdarúgó mérkőzés
16:00 Kiskundorozsmai ESk – Domaszék SK megyei IV.o. labdarúgó mérkőzés
|
23
hétfő
|
|
24
kedd
|
|
25
szerda
|
18:00 Szeged Vízilabda Csapat Kft. - Debrecen OBI vízilabda mérkőzés
|
26
csütörtök
|
18:00 Pick Szeged – Mizse ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
27
péntek
|
|
28
szombat
|
10:00 Kiskundorozsmai ESK – Békéscsabai NLSC megyei női U19 mérkőzés
17:30 MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt BL kézilabda mérkőzés
|
29
vasárnap
|
08:00 18. PICK Utcai Futófesztivál a 150 éves PICK-el
10:00 SZVPS-Honvéd gyermek, serd., ifi vízilabda mérkőzés
14:00 Pick Szeged – Kiskunmajsa NB II kézilabda mérkőzés
14:00 SZNVE-TVSE gyermek, serd., ifi vízilabda mérkőzés
16:00 SZKE – Szombathelyi Egyetemi SE NB I/B kosárlabda mérkőzés
|
30
hétfő
|
|
Bejelentkezés