Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
kedd
|
|
02
szerda
|
|
03
csütörtök
|
|
04
péntek
|
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely NBI kosárlabda mérkőzés
20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
|
05
szombat
|
10:00 MOL Suliváltó
13:30 SZNVE-FTC Női OBI vízilabda mérkőzés
15:00 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – DVTK Jegesmedvék U18 jégkorong mérkőzés
16:00 Szegedi Férfi Vízilabda Csapat Kft. – Pécs OBI vízilabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – Mezőkövesdi KC NBI kézilabda mérkőzés
|
06
vasárnap
|
10:00 Pick up torna
11:00 SZVPS-Kaposvár gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
12:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – OHA U12 jégkorong mérkőzés
14:00 Öko Futás
14:00 Öko Futás
|
07
hétfő
|
|
08
kedd
|
|
09
szerda
|
|
10
csütörtök
|
|
11
péntek
|
20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
|
12
szombat
|
14:00 Pick Szeged – Békéscsaba BDSK NB II kézilabda mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt U20 kosárlabda mérkőzés
16:00 Pick Szeged – Békéscsabai ENKSE NB kézilabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt NBI kosárlabda mérkőzés
18:00 PC Trade Szeged – Pénzügyőr SE NB I/B kézilabda mérkőzés
|
13
vasárnap
|
09:00 U15 kézilabda gyermekbajnokság
11:00 U10 Szent-Györgyi Kupa /Szeged+Békéscsaba+Kecskemét/
16:00 KSZSE – Pénzügyőr SE ifj. kézilabda mérkőzés
|
14
hétfő
|
|
15
kedd
|
18:00 Pick Szeged – Balmazújváros ifj. kézilabda mérkőzés
|
16
szerda
|
18:00 KSZSE – MTk serdülő kézilabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – Balatonfüredi KSE NBI kézilabda mérkőzés
20:00 Pool Night az Anna Fürdőben
|
17
csütörtök
|
|
18
péntek
|
20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
|
19
szombat
|
09:00 Kézilabda U14 Gyerekbajnokság
11:30 U14 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-KMH SE Warriors
12:00 SZNVE – BHSE OBI női vízilabda mérkőzés
|
20
vasárnap
|
11:30 U12"piros" Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-Szigeti Bikák SE
13:30 U12"sárga" Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-ESMTK
14:00 SZNVE – DFVE gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
14:00 Pick Szeged – Hatvan ifjúsági kézilabda mérkőzés
16:00 Pick Szeged Ii – Békéscsaba serdülő kézilabda mérkőzés
19:00 OBII Goodwill Pharma Szegedi Vízmű-MAC Budapest
|
21
hétfő
|
|
22
kedd
|
|
23
szerda
|
|
24
csütörtök
|
|
25
péntek
|
|
26
szombat
|
10:30 OBII vízilabda forduló
11:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – HK Kiskőrös-Spartak U14 jégkorong mérkőzés
13:00 SZKE – Atomerőmű KSC Szekszárd NB I/B kosárlabda mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Jászberényi KSE U20 kosárlabda mérkőzés
16:00 KSZSE – Gyomaendrődi NKSE NB II kézilabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Jászberényi KSE NBI kosárlabda mérkőzés
18:00 PC Trade Szeged – Kispest NKK NB I/B kézilabda mérkőzés
|
27
vasárnap
|
09:00 Röplabda Torna
11:00 11SZVPS –Eger gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
11:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű – Táti Tigrisek JE U12 jégkorong mérkőzés
18:00 KSZSE – Kispest NKK ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
28
hétfő
|
|
29
kedd
|
|
30
szerda
|
|
31
csütörtök
|
15:30 Halloween a Városi Műjégpályán
|
Bejelentkezés