Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
vasárnap
|
09:00 SZEGED Kupa röplabda utánpótlás torna
11:00 Szeged KE – Kecskemét U18 kosárlabda mérkőzés
|
02
hétfő
|
|
03
kedd
|
|
04
szerda
|
18:00 KSZSE – Euronovex VSE serdülő kézilabda mérkőzés
20:00 Pool Night az Anna Fürdőben
|
05
csütörtök
|
|
06
péntek
|
17:00 Mulat az Aréna
20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
|
07
szombat
|
09:00 Vidékbajnokság
14:00 FKSE-Algyő – B.gyarmati Kábel SE serdülő kézilabda mérkőzés
16:00 FKSE-Algyő – B.gyarmati Kábel SE ifj. kézilabda mérkőzés
17:00 Szeged VE-Szombathely OBI
18:00 Contitech – FKSE-Algyő – B.gyarmati SE NBI/B kézilabda mérk
22:00 SZTE Összegyetemi Felezőbál
|
08
vasárnap
|
02:00 SZTE Összegyetemi Felezőbál
09:00 Vidékbajnokság
10:00 KSZSE – Dabas ifjúsági kézilabda mérkőzés
13:30 KSZSE – Szeghalom NB II kézilabda mérkőzés
15:30 SZKE – Pilis Basket NB I/B kosárlabda mérkőzés
16:00 SZNVE-Győr gyermek, serdülő, ifi
18:00 SZNKE – Kecskeméti NKSE NB I/B kosárlabda mérkőzés
|
09
hétfő
|
|
10
kedd
|
16:15 PICK Szeged – Orosháza serdülő kézilabda mérkőzés
18:00 PICk Szeged – Orosháza ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
11
szerda
|
16:00 SZEDEÁK – ZTE U20 kosárlabda mérkőzés
17:00 MOL-Pick Szeged – FTC MK kézilabda mérkőzés
19:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – ZTE NBI kosárlabda mérkőzés
|
12
csütörtök
|
18:00 Pick Szeged – Mikolik ifjúsági kézilabda mérkőzés
|
13
péntek
|
13:00 17. Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya Verseny
20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
|
14
szombat
|
08:00 17. Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya Verseny
10:00 SZKE ’A’ – Szolnok megyei kosárlabda mérkőzés
11:30 SZKE ’B’ – Szolnok megyei kosárlabda mérkőzés
13:30 SZKE – Törekvés NB I/B kosárlabda mérkőzés
16:00 Pick Szeged II – Dabas serdülő kézilabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – Orosháza NBI kézilabda mérkőzés
18:00 SZNVE-szentes női OBI vízilabda mérkőzés
|
15
vasárnap
|
08:00 17. Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya Verseny
|
16
hétfő
|
|
17
kedd
|
08:30 IV. kcs leány kézilabda diákolimpia
|
18
szerda
|
20:00 Pool Night az Anna Fürdőben
|
19
csütörtök
|
|
20
péntek
|
20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
|
21
szombat
|
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Sopron U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Sopron NBI kosárlabda mérkőzés
|
22
vasárnap
|
|
23
hétfő
|
|
24
kedd
|
|
25
szerda
|
|
26
csütörtök
|
|
27
péntek
|
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Paks U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Paks NBI kosárlabda mérkőzés
20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
|
28
szombat
|
07:30 Sziki teljesítménytúra
|
29
vasárnap
|
10:00 SZNVE-Szentes gyermek , serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
14:00 SZVPS-AVUS gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzések
17:00 MOL-Pick Szeged – Vardar Szkopje BL kézilabda mérkőzés
|
30
hétfő
|
|
31
kedd
|
|
Bejelentkezés