Rendezvénynaptár 2020. március Kategória:
01
vasárnap
09:00 SZEGED Kupa röplabda utánpótlás torna 11:00 Szeged KE – Kecskemét U18 kosárlabda mérkőzés
02
hétfő
03
kedd
04
szerda
18:00 KSZSE – Euronovex VSE serdülő kézilabda mérkőzés 20:00 Pool Night az Anna Fürdőben
05
csütörtök
06
péntek
17:00 Mulat az Aréna 20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
07
szombat
09:00 Vidékbajnokság 14:00 FKSE-Algyő – B.gyarmati Kábel SE serdülő kézilabda mérkőzés 16:00 FKSE-Algyő – B.gyarmati Kábel SE ifj. kézilabda mérkőzés 17:00 Szeged VE-Szombathely OBI 18:00 Contitech – FKSE-Algyő – B.gyarmati SE NBI/B kézilabda mérk 22:00 SZTE Összegyetemi Felezőbál
08
vasárnap
09:00 Vidékbajnokság 10:00 KSZSE – Dabas ifjúsági kézilabda mérkőzés 13:30 KSZSE – Szeghalom NB II kézilabda mérkőzés 15:30 SZKE – Pilis Basket NB I/B kosárlabda mérkőzés 16:00 SZNVE-Győr gyermek, serdülő, ifi 18:00 SZNKE – Kecskeméti NKSE NB I/B kosárlabda mérkőzés
09
hétfő
10
kedd
16:15 PICK Szeged – Orosháza serdülő kézilabda mérkőzés 18:00 PICk Szeged – Orosháza ifjúsági kézilabda mérkőzés
11
szerda
16:00 SZEDEÁK – ZTE U20 kosárlabda mérkőzés 17:00 MOL-Pick Szeged – FTC MK kézilabda mérkőzés 19:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – ZTE NBI kosárlabda mérkőzés
12
csütörtök
18:00 Pick Szeged – Mikolik ifjúsági kézilabda mérkőzés
13
péntek
13:00 17. Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya Verseny 20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
14
szombat
08:00 17. Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya Verseny 10:00 SZKE ’A’ – Szolnok megyei kosárlabda mérkőzés 11:30 SZKE ’B’ – Szolnok megyei kosárlabda mérkőzés 13:30 SZKE – Törekvés NB I/B kosárlabda mérkőzés 16:00 Pick Szeged II – Dabas serdülő kézilabda mérkőzés 18:00 MOL-Pick Szeged – Orosháza NBI kézilabda mérkőzés 18:00 SZNVE-szentes női OBI vízilabda mérkőzés
15
vasárnap
08:00 17. Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya Verseny
16
hétfő
17
kedd
08:30 IV. kcs leány kézilabda diákolimpia
18
szerda
20:00 Pool Night az Anna Fürdőben
19
csütörtök
20
péntek
20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
21
szombat
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Sopron U20 kosárlabda mérkőzés 18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Sopron NBI kosárlabda mérkőzés
22
vasárnap
23
hétfő
24
kedd
25
szerda
26
csütörtök
27
péntek
15:15 Naturtex-SZTE-Szedeák – Paks U20 kosárlabda mérkőzés 18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Paks NBI kosárlabda mérkőzés 20:00 Jégdisco a Városi Műjégpályán
28
szombat
07:30 Sziki teljesítménytúra
29
vasárnap
10:00 SZNVE-Szentes gyermek , serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 14:00 SZVPS-AVUS gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzések 17:00 MOL-Pick Szeged – Vardar Szkopje BL kézilabda mérkőzés
30
hétfő
31
kedd
Szegedsport.hu | © 2013.
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó: