Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Konditerem
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
szerda
|
|
02
csütörtök
|
|
03
péntek
|
|
04
szombat
|
16:00 SZKE – Kiss Lenke KS NBI/B kosárlabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – Mezőkövesdi KC NBI kézilabda mérkőzés
18:00 Contitech Szeged-Diapolo – DVSE OBI vízilabda mérkőzés
|
05
vasárnap
|
10:00 SZVPS – Szolnok gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű SC – Ferencvárosi TC U16 jégkorong mérkőzés
15:15 Naturtex-SZTE Szedeák – ZTE KK U20 kosárlabda mérkőzés
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – ZTE KK NBI kosárlabda mérkőzés
|
06
hétfő
|
|
07
kedd
|
|
08
szerda
|
|
09
csütörtök
|
|
10
péntek
|
|
11
szombat
|
11:00 Floratom Szeged AC Probart II. - Nyírbátori ASE asztalitenisz NBI
16:00 SZKE – MAFC NB I/B kosárlabda mérkőzés
18:00 Tömörkény István Gimnázium szalagavató ünnepség
|
12
vasárnap
|
13:00 MOL-Pick Szeged – CYEB Budakalász NBI kézilabda mérkőzés
15:00 MOL-Pick Szeged – CYEB Budakalász ifi kézilabda mérkőzés
16:00 Pick Szeged – Mizse NB I/B kézilabda mérkőzés
|
13
hétfő
|
|
14
kedd
|
15:30 MOL-Pick Szeged – B.Braun Gyöngyös ifi kézilabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – B.Braun Gyöngyös NBI kézilabda mérkőzés
|
15
szerda
|
MOL-Pick Szeged – B.Braun Gyöngyös NBI kézilabda mérkőzés
|
16
csütörtök
|
MOL-Pick Szeged – B.Braun Gyöngyös NBI kézilabda mérkőzés
08:30 Téli Sportok Napja
|
17
péntek
|
MOL-Pick Szeged – B.Braun Gyöngyös NBI kézilabda mérkőzés
|
18
szombat
|
20:00 MOL-Pick Szeged – B.Braun Gyöngyös NBI kézilabda mérkőzés
13:00 Pick Szeged – Kiskunhalas junior kézilabda mérkőzés
15:00 Pick Szeged – Kiskunhalas NB I/B kézilabda mérkőzés
16:00 Floratom Szeged AC Probart I. - PTE-PEAC Pécs Kalo-Méh asztalitenisz extra liga
17:30 MOL-Pick Szeged – HC Vardar BL kézilabda mérkőzés
|
19
vasárnap
|
11:00 SZVPS – Eger gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
16:00 KSZSE – FTC II NBI/B kézilabda mérkőzés
16:00 SZKKSE – Pilisvörösvár junior kézilabda mérkőzés
18:00 KSZSE – FTC II junior kézilabda mérkőzés
18:00 SZKKSE – Pilisvörösvár NBI/B kézilabda mérkőzés
|
20
hétfő
|
|
21
kedd
|
|
22
szerda
|
|
23
csütörtök
|
19:30 Goodwill Pharma Szegedi Vízmű SC – Pesterzsébeti HC
|
24
péntek
|
|
25
szombat
|
11:00 Floratom Szeged AC Probart II. - Útfestők-Apagy SE asztalitenisz NBI
12:00 OB II-es vízilabda forduló (SZTE EHÖK SE)
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű SC – Gepárd JE U14 jégkorong mérkőzés
16:00 Szeged KE – Nyíregyházi KS NBI/B kosárlabda mérkőzés
|
26
vasárnap
|
11:00 Floratom Szeged AC Probart II. - Szuperinfo Ceglédi VSE asztalitenisz NBI
12:30 Tisza Volán Szegedi Vízmű SC – MAC Budapest B U16 jégkorong mérkőzés
16:00 Pick Szeged – KTE NBI/B kézilabda mérkőzés
|
27
hétfő
|
|
28
kedd
|
15:30 MOL-Pick Szeged – Váci KSE ifi kézilabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – Váci KSE NBI kézilabda mérkőzés
|
Bejelentkezés