Rendezvénynaptár 2019. április Kategória:
01
hétfő
02
kedd
03
szerda
18:00 KSZSE – Debreceni Sportcentrum KN serdülő kézilabda mérkőzés
04
csütörtök
05
péntek
16:00 SZEOL SC – L-IT SZEAC megyei U14 labdarúgó mérkőzés
06
szombat
09:00 Szivacskézilabda 10:00 SZEOL SC – Szentesi Kinizsi SZITE megyei U18 női labdarúgó m. 12:00 SZEOL SC – Apátfalva SC megyei U17 labdarúgó mérkőzés 18:00 A nagy szegedi retro fesztivál 18:00 KSZSE – Mezőtúri AFC Syngenta NB II kézilabda mérkőzés
07
vasárnap
10:00 SZVPS – Szolnok gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 10:00 Bozsik torna 14:00 Pick Szeged – Makó KC NB II kézilabda mérkőzés 16:00 KSZSE – DVSC KKFT. II. ifjúsági kézilabda mérkőzés
08
hétfő
09
kedd
10
szerda
11
csütörtök
12
péntek
13
szombat
09:00 SZEOL SC – Kisteleki TE megyei U17 labdarúgó mérkőzés 11:00 Floratom Szeged AC – HED LAND SE Mezőberény extra liga 11:00 SZEOL SC – Gyulasport U17 labdarúgó mérkőzés 11:00 Floratom Szeged AC – HED LAND SE Mezőberény asztalitenisz mérkőzés 13:00 SZEOL SC – Gyulasport U19 labdarúgó mérkőzés 15:00 KSZSE – Makói KC NB II kézilabda mérkőzés 17:00 ICE
14
vasárnap
07:30 Tavaszi hajtás- kerékpáros teljesítménytúra 09:00 Tavasz Open amatőr asztalitenisz verseny 09:00 Tavasz Open amatőr asztalitenisz verseny 09:00 Tavaszi hajtás – kerékpáros teljesítménytúra 10:00 SZEOL SC – Orosházi MTK-ULE 1913 U14 labdarúgó mérkőzés 12:00 KSZSE – Eszterházy SC serdülő kézilabda mérkőzés 12:00 SZEOL SC – Orosházi MTK-ULE 1913 U15 labdarúgó mérkőzés 14:00 KSZSE – Eszterházy SC ifjúsági kézilabda mérkőzés 16:00 SZKE – Tatai SE NB I/B kosárlabda mérkőzés
15
hétfő
16
kedd
18:00 Pick Szeged – Balmazújváros ifjúsági kézilabda mérkőzés
17
szerda
11:00 SZEOL SC – Mocorgó UFC Mindszent megyei U17 labdarúgó mérkőzés
18
csütörtök
11:00 SZEOL SC - Békéscsabai NLSC megyei U18 labdarúgó mérkőzés
19
péntek
20
szombat
16:00 Pick Szeged – Balmazújváros serdülő kézilabda mérkőzés 18:00 MOL-Pick Szeged - Vecsési SE NBI kézilabda mérkőzés
21
vasárnap
22
hétfő
23
kedd
24
szerda
18:00 KSZSE – BVSC-Zugló serdülő kézilabda mérkőzés
25
csütörtök
18:00 Pick Szeged II – Hajdúböszörmény ifjúsági kézilabda mérkőzés
26
péntek
16:00 SZEOL SC – Bordány SK megyei U14 labdarúgó mérkőzés
27
szombat
10:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U17 labdarúgó mérkőzés 12:00 SZEOL SC – Szeged-Grosics ’B’ U19 labdarúgó mérkőzés
28
vasárnap
10:00 SZEOL SC – HFC U14 labdarúgó mérkőzés 12:00 SZEOL SC – HFC U15 labdarúgó mérkőzés 14:00 SZVPS – AVUS gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés 14:00 KSZSE – Mikolik Sport School Kft. ifjúsági kézilabda mérkőzés 18:00 KSZSE – Bácsalmási PVSE NB II kézilabda mérkőzés
29
hétfő
15:00 Bozsik torna
30
kedd
18:00 Pick Szeged – Dabas ifjúsági kézilabda mérkőzés
Szegedsport.hu | © 2013.
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó: